MDA KRAKÓW
ODJAZDY AUTOBUSÓW / BUS DEPARTURES TABLE

TYP POŁ.
Conn. type

RELACJA DOCELOWA
Destination

PRZEZ
Via

GODZ. ODJ.
Departure time

STANOWISKO
Stand no.

PRZYSKATOWICE17:00D9
ZWYKNOWA DĘBARADOMYŚL WIELKI17:00D1
PRZYSZAKOPANENOWY TARG17:00G18
ZWYKŻYWIECSUŁKOWICE17:00D5
POSPOPOLE17:05G15
PRZYSWADOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWSKA17:05D15
MNARCHERSOŃLWÓW, ODESSA17:10G11
PRZYSLIMANOWAGDÓW, ŻEGOCINA17:10G17
POSPZAKOPANENOWY TARG17:10G14
MNARZAPOROŻEKIJÓW, DNIPRO (DNIEPROPETROWSK)17:10G12
ZWYKZAWOJASUŁKOWICE17:10G8
PRZYSKATOWICE17:15D9
POSPKOŁOBRZEGŁÓDŹ, TORUŃ17:15G4
ZWYKOLKUSZTRZYCIĄŻ17:15D17
PRZYSCZĘSTOCHOWAZAWIERCIE, MYSZKÓW17:20D4
PRZYSDZIAŁOSZYCEMIECHÓW17:20D12
ZWYKJORDANÓWMYŚLENICE, TOKARNIA17:20D7
PRZYSZAKOPANENOWY TARG17:20G18
MNARKAMIENIEC PODOLSKILWÓW, IWANO-FRANKIWSK17:25G9
PRZYSJAWORZNO17:30D10
PRZYSKATOWICE17:30D9
PRZYSOŚWIĘCIMŻARKI17:35G7
PRZYSSZCZAWNICAMSZANA DOLNA, SZCZAWA17:35D5
POSPWARSZAWAKIELCE, RADOM17:35G17
ZWYKRABKA-ZDRÓJMYŚLENICE17:40D4
POSPZAMOŚĆTARNOBRZEG, BIŁGORAJ17:40D3
MNARCHERSOŃ17:45G9
POSPCIESZYNKATOWICE, JASTRZĘBIE-ZDRÓJ17:45G14
PRZYSKATOWICE17:45D9
PRZYSKROSNOJASŁO17:45D6
PRZYSOLKUSZPRZEGINIA17:45D11
PRZYSWADOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWSKA17:45D15
PRZYSWISŁATYCHY17:45D17
POSPLUBLINRADOM, PUŁAWY17:50G5
PRZYSZAKOPANENOWY TARG17:50G18
PRZYSBIELSKO-BIAŁAWADOWICE17:55D13
PRZYSDOBRAMYŚLENICE, MSZANA DOLNA18:00D1
PRZYSGORLICEZAKLICZYN, SIEDLISKA18:00G1
PRZYSKATOWICE18:00D9
POSPWARSZAWAKIELCE18:00G14
MNARBREMABERLIN, HAMBURG18:05G15
PRZYSMIECHÓWSŁOMNIKI18:05D12
PRZYSOŚWIĘCIMŻARKI18:10G7
PRZYSGLIWICEZABRZE18:15D10
PRZYSKATOWICE18:15D9
PRZYSNOWY SĄCZBRZESKO18:15G3
ZWYKRABKA-ZDRÓJMYŚLENICE18:15D4
PRZYSSZCZAWNICAMSZANA DOLNA, SZCZAWA18:15D1
PRZYSWADOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWSKA18:15D15
MNARCZERNIOWCELWÓW, IWANO-FRANKIWSK18:20G12
POSPKATOWICE18:20D5
POSPKOŁOBRZEGPOZNAŃ18:20G1
PRZYSKORNATKAWIELICZKA, GORZKÓW18:20D18
POSPSTALOWA WOLAPOŁANIEC, TARNOBRZEG18:20D3
ZWYKZAWOJASUCHA BESKIDZKA18:25G8
PRZYSCIESZYNTYCHY18:30D14
PRZYSJAWORZNO18:30D10
PRZYSKATOWICE18:30D9
PRZYSMIELECRADOMYŚL WIELKI18:30D7
POSPMIELNOWROCŁAW, LUBIN18:30G4
PRZYSPIŃCZÓWKAZIMIERZA WIELKA, WIŚLICA18:30D5
PRZYSWADOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWSKA18:40D15
PRZYSKATOWICE18:45D9
MNARKIJÓW18:45G12
PRZYSKROSNOJASŁO18:45D4
PRZYSNOWY SĄCZBRZESKO18:45G2
PRZYSOŚWIĘCIMZATOR18:45G7
ZWYKRABKA-ZDRÓJMYŚLENICE18:45D5
ZWYKJORDANÓWMYŚLENICE, TOKARNIA18:50D7
PRZYSZAKOPANENOWY TARG18:50G18
POSPNISKOPOŁANIEC18:55D6
ZWYKRABKA-ZDRÓJMYŚLENICE18:55D2
PRZYSDOBCZYCEWIELICZKA, GORZKÓW19:00D17
PRZYSGORLICETARNÓW, RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI19:00G4
PRZYSKATOWICE19:00D9
MNARKIJÓWLWÓW19:00G11
MNARLWÓW19:00G13
MNARMONACHIUMOSTRAWA, PRAGA19:00G15
PRZYSSTASZÓWSOLEC-ZDRÓJ19:00D5
PRZYSWYSOWA-ZDRÓJBRZESKO19:00G3
PRZYSJABŁONKAMYŚLENICE, SKOMIELNA BIAŁA19:05D6
PRZYSMIECHÓWSŁOMNIKI19:05D12
PRZYSOŚWIĘCIMCHRZANÓW, LIBIĄŻ19:05G1
PRZYSZAKOPANENOWY TARG19:05G18
PRZYSLIMANOWAGDÓW, ŻEGOCINA19:10G17
PRZYSOLKUSZ19:10D11
PRZYSCZĘSTOCHOWAOLKUSZ19:15D6
PRZYSKATOWICE19:15D9
EXRZESZÓW19:15D18
POSPUSTKATORUŃ19:22G5
PRZYSNOWY SĄCZBRZESKO19:25G1
MNARCZĘSTOCHOWA19:30G11
PRZYSGORLICEZAKLICZYN, SIEDLISKA19:30G6
PRZYSKATOWICE19:30D9
PRZYSMIELECRADOMYŚL WIELKI19:30D1
ZWYKMYŚLENICEGAJ, GŁOGOCZÓW19:30D16
PRZYSGORLICETARNÓW, RYGLICE19:35G17
PRZYSWADOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWSKA19:35D14
ZWYKWOLBROMSKAŁA19:35D2
MNARKOŁOBRZEG19:40G13